Ясна річ, це еко-кейс

ЯСНА РІЧ

|

Крамниця переосмисленого одягу

2022

What’s a Rich Text element?
dgsg

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Ми купуємо одяг. А коли не носимо — викидуємо в смітник. Замість купувати нове варто використати те, що вже є. Це і є свідоме споживання.   Ясна річ — це соціальний благодійний магазин з Харкова. 90% одягу тут віддають на благодійність, а решту — продають. Звідси й назва — ясна, в сенсі добра річ.  Але добра ініціатива не завжди візуально приваблива, адже так?

НАША ЦІЛЬ

Відійти від соціальної та благодійної складової крамниці та стати модним місцем, де можна випити кави, прийти на лекцію про реюз та знайти нових знайомих.

ІДЕЯ ЛОГО

Стрілка — про рух вперед. Водночас це символ для маркування продукції, що піддається повторному переробленню. В логотипі стрілка об'єднана з буквою “Я", що означає зміни, які починаються з кожного з нас.

КОНЦЕПЦІЯ

Якщо відкинути все, то Ясна річ — це магазин вживаних речей. Тобто секонд. Ми хотіли зняти цю стигму й поцілити в тих, хто соромиться секонд-хендів. Раніше секонди асоціювались з гуманітарною допомогою, а зараз — це нова норма!  Переосмислення скрізь! Замість продукування сміття перевикоритовуємо те, що є під рукою. Кольори такі, ніби з одягу, який прали 100500 разів, але досі носять.

ШРИФТ

Для крамниці був обраний безплатний шрифт Arial, який часто зустрічається в дизайні провінційних вивісок та реклами. Може здатись, що цей шрифт використовувати соромно, так само соромно, як і носити одяг з секонд-хенду.  Своєю діяльністю “Ясна річ” переосмислює старий одяг, а у візуальній комунікації переосмислюється шрифт.

d

f

No items found.

команда проекту

ЯСНА РІЧ

Ірина Сальник

Наталя Рябуха

and action

Арт-директор: Іван Іщенко

Дизайнерка: Катя Дідик

Копірайтерка: Марʼяна Федина

Стратег: Христя Бойко

Моушн дизайн: Вова Бойко

дивитися Більше

(c) копірайт і всі діла
дизайн та розробка — HAPPY design

s

ПроєктиЯсна річ, it's eco project