То що намалюєш ти?

ArtCraft

|

Освітня платформа

2021

What’s a Rich Text element?
dgsg

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

ArtCraft — це міжнарожна онлайн-школа для тих, хто хоче навчитися малювати.

Цільова аудиторія ролику — початківці й ті, хто хочуть перевчитися й отримати нову професію. Для них школа створила найпопулярніший курс Цифрового малюнку.

Малюнок — це набагато більше, ніж просто ілюстрація. Бо з нього починається реалізація безлічі креативних ідей і навіть фізичних речей.

Крісло, будинок, іграшки, мультики — це все спершу було ескізом. Тому у відео ми зверталися до ширшої проблеми, коли людина має ідею, але не розуміє з чого її почати втілювати. Ми їм кажемо: почни з малюнку.

Для цього створили маніфест з історіями професіоналів та аматорів, які створюють круті речі за допомогою малюнку.

За сюжетом, у нас сім героїв. Кожен з них займається своєю улюбленою справою. Усі вони різні й використовують свою творчість для самовираження. Тому ми вирішили особливість героїв та їх професій передати через колір.  

Так кожна сцена має свій колір. Ми використали в ролику 7 основних кольорів. Саме на таку кількість розкладається спектр світла. Світлом і локаціями ми досягли того, що в кожній сцені є домінуючий, головний колір. Це ідеально підходило під нашу основну концепцію, адже кожна робота творця — це відображення людини.

Ролик має різні адаптацій: без начитки та з озвучкою трьома мовами. Детальніше про історію створення проекта можна прочитати в статті CASES.

d

f

Бекстейдж

No items found.

команда проекту

ArtCraft

Ігор Вертаков

Євгенія Компанець

Борис Бугров

Олексій Чернов

Юлія Плахотнюк

Альона Рибка

and action

Іван Іщенко

Режисер

Мар’яна Федина

Креативна копірайтерка

Богдан Лисик

Оператор-постановник

Іван Ковалишин

Гафер

Вікторія Супрун

Продюсер

Вова Колтик

Продакшн Асистент

Вікторія Супрун

Кастинг Менеджер

Юлія Аксьонова

Візажист

Оксана Пігель

Стиліст

Катя Луч

Художник-постановник

Ксенія Микитюк

Реквізитор

Микита Кригер, Данило Ковач, Андрій Шпак

Арт Департамент

Таня Ярмолович

Фотограф

Володимир Бойко

Монтаж

Володимир Босий

Візуальні ефекти

Ольга Коржинська

Кольорокорекція

Тарас Мучичка

Саунд-дизайн

Brunettes Shoot Blondes

Музика

дивитися Більше

(c) копірайт і всі діла
дизайн та розробка — HAPPY design

s

ПроєктиWhat will you draw?