AMR: світло знань

AMR Education

|

Освітня онлайн платформа

2021

What’s a Rich Text element?
dgsg

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

AMR Education — освітня онлайн платформа . Тут зібрана команда репетиторів та викладачів, які готують школярів до здачі ЗНО, ДПА, допомагають підтягнути інгліш чи математику.

Відмінність AMR від інших онлайн-шкіл чи курсів у тому, що команду школи складають висококваліфіковані викладачі, більшість з яких є або були в комісіях ЗНО. А ще — підхід AMR академічний та класичний.

Коли AMR звернулися до нас у них уже був розроблений логотип, а комунікацію вони вели в темних тонах з використанням фіолетового градієнта. Однак, ця комунікація не була структурована і не була поділена на відділи (типи викладань).

Нашим завданням було розробити уніфіковану систему комунікацій, зберегти градієнт та, найголовніше, візуально відповідати їхньому традиційному академічному підходу до навчання.

Багато онлайн-шкіл комунікують яскраво, використовуючи емоджи й трендову графіку. Але наша авдиторія — батьки. Тож ми вирішили бути зрілими та виваженими, але при цьому не менш стильними.

Метафоричним натхненням став вогонь знань, який є в кожній дитині. І чим яскравіше він світить — тим більше для себе відкриває дитина у майбутньому.

Ми розробили метаморфозні вогні різних кольорів, для кожної категорії комунікації. У шрифтовому рішенні використали поєднання простого та засічкового шрифту — так часто оформляють обкладинки наукових книг і  публікацій.

Для AMR важливим елементом айдентики була презентація для викладача та її обкладинка. Тому ключовий візуал ми робили як обкладинку презентації

Для комунікації у діджитал  розробили декоративні графічні елементи та поєднали зображення з текстом (у лініях ми зобразили напис AMR)

У комбінації із зображеннями ми ставили зображення на фон та розмивали його, аби наблизити до зображення градієнту.

Брендові стікери та макет білборду

d

f

Мерч

No items found.

команда проекту

AMR Education

and action

Іван Іщенко

Арт-директор

Катя Дідик

Дизайнер

Іван Попович

Дизайнер

дивитися Більше

(c) копірайт і всі діла
дизайн та розробка — HAPPY design

s

Проєкти